ZŁĄCZE BARYŁKOWE DO OTWORU Ø 15 MM, BARYŁKOWE MOCNE, GWINT DO DREWNA

Kod: 11.104
 • Dodaj recenzję:
 • DANE TECHNICZNE

  DŁUGOŚĆ ROBOCZA: 34 MM
  GWINT: EURO
  WYKOŃCZENIE: OCYNK BIAŁY
 • szt.
 • 2,28 zł
  Cena netto: 1,85 zł

Złącze baryłkowe fi 15 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. komód, szaf i innych mebli skrzyniowych. Połączenie jest przykręcane za pomocą gwintu EURO. Na zaczepie występuje otwór fasolkowy, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia.

Złącze baryłkowe Ø 15 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. krzeseł, ław, szafek nocnych i innych drobnych mebli skrzyniowych. Połączenie jest przykręcane za pomocą gwintu EURO. Na zaczepie występuje otwór fasolkowy, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych trzpieni prosimy o kontakt z nasza firmą.