SPOSOBY PŁATNOŚCI

W kanale sprzedaży internetowej GLOBAL SERVICE istnieją różne sposoby płatności dla zamówionego towaru. Wszelkie informację o sposobie płatności wyświetlają się na końcowym etapie zamówienia. Wtedy też można wybrać i dokonać w wygodny dla siebie sposób płatności.

                                                         

                                                                Szybkie płatności on-line (PAYU, PAYPAL)


Dla jednorazowych zakupów polecamy szybkie płatności on-line. Przyspiesza to proces płatności za zakupiony towar oraz sam etap przygotowania towaru do wysyłki. Dzięki temu, że już w momencie dokonania zakupu dokonują Państwo płatności za towar nie ma potrzeby oczekiwania na realizację płatności tradycyjnym przelewem. Płatności PAYU można dokonać kartą płatniczą oraz szybkim przelewem ze wskazanego banku.

 

 

Płatności tradycyjnym przelewem (konto do sprzedaży internetowej)

GLOBAL SERVICE 76-245 PŁASZEWKO, INWESTYCYJNA 36

PKO BP:  

42 1020 4649 0000 7502 0148 5481 [dla wpłat w PLN]

IBAN: PL36 1020 1068 0000 1102 0342 1245 [dla wpłat w EUR]

Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Można oczywiście dokonać płatności tradycyjnym przelewem na nasze konto firmowe. W tym przypadku wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto. Aby przyspieszyć proces realizacji zamówienia - prosimy o ile to możliwe przesłanie potwierdzenia wpłaty. Pomoże to przyspieszyć realizację zamówienia.

Płatność przy odbiorze (przesyłka pobraniowa)

Płatność przy odbiorze jest równie wygodną opcją zakupu. Wystarczy w procesie zakupu zaznaczyć płatność pobraniową - towar zostanie do Państwa dostarczony a odpłatność za niego trzeba będzie uniścić kurierowi. W przypadku tej opcji płatności realizacja zamowienia następuje bezpośrednio po złożeniu zamówienia.