Złącze fi 15 mm z zaczepem do drewna, do połączeń 90 stopni

Kod: 11.109.Z
 • Dodaj recenzję:
 • DANE TECHNICZNE:

  d: 7.5 MM
  X: 34 MM
  FI: 15 MM
  WYKOŃCZENIE: OCYNK BIAŁY
 • szt.
 • 1,85 zł
  Cena netto: 1,50 zł

Złącze do połączeń na otwór fi 15 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. komód, szaf, łóżek i innych mebli skrzyniowych. Połączenie jest skręcane za pomocą gwintu metrycznego (baryłka z wkrętem dociskowym). Na zaczepie występuje wcięcie, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia. Złącze skręca się kluczem imbusowym o rozmiarze SW-4 mm. Złącze w wykończeniu ocynk biały.

 

Należy dokonać wiercenia X - 34 mm, od krawędzi do środka otworu w celu montażu złacza, w zależności od modelu zaczep występuje na gwint wkręcany bezpośrednio w drewno.

Baryłka o rozmiarze fi 15 x 12,5 mm wysokości, przeznaczona do płyty lub drewna o grubości 16 mm. Baryłka posiada gwint metryczny od góry, gdzie należy wkręcić wkręt kontrujący na klucz imbusowy SW-4 o rozmiarze M10 x 6 mm.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.