ZŁĄCZE BARYŁKOWE DO OTWORU FI 15 MM, BARYŁKOWE MOCNE, GWINT DO DREWNA

11.104
  • ILOŚĆ:
szt.
Cena netto: 1,10 zł 1,35 zł

Złącze baryłkowe fi 15 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. komód, szaf i innych mebli skrzyniowych. Połączenie jest przykręcane za pomocą gwintu EURO. Na zaczepie występuje otwór fasolkowy, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia.

 

Należy dokonać wiercenia X - 34 mm, od krawędzi do środka otworu w celu montażu złącza, w zależności od modelu zaczep występuje na gwint euro wkręcany bezpośrednio w otwór w drewnie lub płycie lub gwint M6 na mufę.

Baryłka o rozmiarze fi 15 x 13,5 mm wysokości, przeznaczona do płyty lub drewna o grubości 16 mm. Baryłka posiada gwint metryczny od góry, gdzie należy wkręcić wkręt kontrujący na PZD o rozmiarze M8 x 6 mm.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.

PARAMETRY:

d: 7.5 MM
X: 34 MM
FI: 15 MM
WYKOŃCZENIE: OCYNK BIAŁY