ZŁĄCZE BARYŁKOWE DO OTWORU FI 15 MM, BARYŁKOWE MOCNE POŁĄCZENIE

Kod: 11.105
 • Dodaj recenzję:
 • DANE TECHNICZNE:

  d: 7.5 MM
  X: 34 MM
  FI: 15 MM
  WYKOŃCZENIE: OCYNK BIAŁY
 • szt.
 • 1,97 zł
  Cena netto: 1,60 zł

Złącze baryłkowe fi 15 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. komód, szaf i innych mebli skrzyniowych. Połączenie jest przykręcone za pomocą gwintu metrycznego + mufy (mufy stalowe lub tworzywowe należy dokupić do kompletu). Na zaczepie występuje otwór fasolkowy, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia.

Należy dokonać wiercenia X - 34 mm, od krawędzi do środka otworu w celu montażu złącza, w tym komplecie zaczep posiada gwint metryczny M6.

Baryłka o rozmiarze fi 15 x 13,5 mm wysokości, przeznaczona do płyty lub drewna o grubości 16 mm. Baryłka posiada gwint metryczny od góry, gdzie należy wkręcić wkręt kontrujący na PZD o rozmiarze M8 x 6 mm.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.