Historia


W 1953 roku bracia Gaetano i Vitto Mauri założyli firmę F.lli Mauri, która zajmowała się początkowo produkcją wyrobów toczonych z pręta, wyspecjalizowaną w sektorze usług.

Fabryka F.lli Mauri w 1953 roku.

- W latach 60's Mauri wprowadza maszyny do odlewów ciśnieniowych, a następnie przekwalifikowuje się na produkcję metodą cold-forging.

- W latach 70's wprowadzone modernizację wprowadzają firmę na rynki światowe.

- Lata 80' przynoszą głębokie załamanie, działa to mobilizująco na firmę Mauri i od tego czasu zaczyna ona ofertować kompletny serwis: Mauri to nie tylko producent, ale projektant nowych rozwiązań dla przemysłu.

- W latach 90' zostały poczynione duże inwestycje w nowe maszyny i technologie do rozwoju nowych produktów. Doskonała jakość i znakomite możliwości innowacji są osiągnięte.

- W roku 2006 powstaje firma Global Service, początkowo do obsługi klientów Mauri bezpośrednio z terytorium Polski, zapewniając odpowiedni poziom obsługi.

F.lli Mauri dzisiaj


- W roku 2011 Global Service bierze udział w międzynarodowych targach Furnica w Poznaniu - aktualnie jako solidny partner dla producentów oraz dystrybutorów w Polsce i Europie wschodniej.

- W 2013 roku firma Global Service wprowadza szereg nowych produktów, poszerzając gamę asortymentu w celu tworzenia kompletnych dostaw do zakładów produkcyjnych. Coraz większą rolę stanowią również elementy wykonywane na specjalne życzenia klientów. W gronie odbiorców posiadamy praktycznie wszystkie większe zakłady produkcyjne w Polsce – potwierdzając tym terminowość dostaw, stabilność cen oraz wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.