COVID-19

[22.03.2020]

W związku z rozporządzeniami z niektórych krajów naszych dostawców, część z nich musiała zamknąć produkcję od dnia 23.03.2020 na okres najbliższych 2 tygodni tj. do dnia 06.04.2020 włącznie. Okres ten może być również przedłużany w zależności od sytuacji globalnej. 

 

 

[15.03.2020]

Szanowni Państwo,

 

w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i wirusem COVID-19 informujemy, że dla bezpieczeństwa wszystkich Klientów i Pracowników od dnia 16.03.2020 r. zakazujemy wstępu na teren naszej firmy oraz wstrzymujemy sprzedaż detaliczną na miejscu naszej firmy do odwołania. Odbiór towaru możliwy jest tylko przy wcześniejszym uzgodnieniu i potwierdzeniu telefonicznym lub mailowym.

 

Przesyłki kurierskie i pocztowe prosimy pozostawiać przed bramą nr 1. 

Przesyłki paletowe prosimy pozostawiać przed bramą nr 2. 

 

Osoby doręczające przesyłki upoważniamy do własnoręcznego podpisu po doręczeniu przesyłki na teren naszej firmy. Teren firmy jest monitorowany oraz bramy pozwalają na kontakt wzrokowy.

 

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem u naszych dostawców informujemy także, że część towarów nie będzie sprzedawana w ilościach zamawianych, aby zapobiec panice i niepotrzebnej spekulacji w związku z opóźnieniami i bardzo wysokimi kosztami transportu, z jakimi mamy aktualnie do czynienia.

Przez cały okres jesteśmy do Państwa dyspozycji, zamówienia będą przyjmowane, oferty wykonywane - jednak prosimy mieć na względzie, że będziemy pracować ograniczonym składem, co przełoży się na czas realizacji tych zamówień. Przesyłki będą wysyłane całymi opakowaniami zarówno paletowe jak i paczkami. 

Wszelkie zamówienia i pytania prosimy kierować na te same adresy mailowe co zwykle. Sytuacja oczywiście zmienia się z godziny na godzinę i to, w jakim zakresie będziemy mogli świadczyć serwis dla naszych klientów - pokaże nadchodzący tydzień. 

 

Liczymy na Państwa zrozumienie i apelujemy o czasową izolację w celu powstrzymania rozwoju epidemii.

O jakichkolwiek zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.