ZŁĄCZE BARYŁKOWE DO OTWORU FI 16 MM, BARYŁKOWE MOCNE

11.166
  • GWINT ZACZEPU:
  • ILOŚĆ:
szt.
Цена нетто: €0.48 €0.59

Złącze baryłkowe fi 16 mm jest solidnym połączeniem meblowym przeznaczonym do montażu m.in. łóżek, komód, szaf i innych mebli skrzyniowych. Połączenie jest przykręcane za pomocą gwintu metrycznego + mufy (mufy stalowe lub tworzywowe należy dokupić do kompletu). Na zaczepie występuje otwór fasolkowy, który podczas kontrowania wkrętem dociskowym w baryłce zbliża ze sobą oba elementy i tworzy solidne połączenie, które może być montowane i demontowane wiele razy bez utraty jakości połączenia.

Należy dokonać wiercenia X - 30 mm, od krawędzi do środka otworu w celu montażu złacza, w zależności od modelu zaczep występuje na gwint M6 jak i M8.

Baryłka o rozmiarze fi 16 x 18 mm wysokości, przeznaczona do płyty lub drewna o grubości 22 mm. Baryłka posiada gwint metryczny od góry, gdzie należy wkręcić wkręt kontrujący na PZD o rozmiarze M10 x 12 mm.

Posiadamy w ofercie inne długości zaczepów oraz baryłki do różnych grubości materiałów - w przypadku potrzeby zastosowania innych długości roboczych prosimy o kontakt z nasza firmą.

PARAMETRY:

d: 10.5 MM
X: 30 MM
FI: 16 MM
FINISHING: ZINC PLATED